WordPress.com ile böyle bir site tasarlayın
Başlayın

Bonnie Pate Tuna Balığı Ve Karidesli Konserve Kedi Maması 

Bonnie Pate Tuna Balığı Ve Karidesli Konserve Kedi Maması 

Kedigiller Köken olarak Mısır Uygarlığına dayanan ve ilk olarak Kuzey Afrika’da ortaya çıkmış olan evcilleştirilmiş canlılardır. Kuzey Afrika’nın bunaltıcı ve aşırı sıcağından dolayı ilk başlarda eğitimleri olmamasından dolayı yırtıcı hayvan statüsünde olan kediler daha sonraları farklı uygarlıklarla ve yerlerle rottweiler tanıştıktan sonra evcilleşmişlerdir. Kediler genel olarak bilinen en uygun yıl olarak kabule dilen 20 yıla kadar yaşayabilen ve genetiksel özelliklerinin getirisinden dolayı farklı renklerde ve ırklarda bulunabilenden memeli hayvanlar kısmında ki statüsüne giren evcil hayvanlardır. Kediler genel olarak bilinen yıl sayısı 20 yıla kadar yaşayabilmesine rağmen kedilerin ortalama yaşam süreleri 14 yıl kadardır. 

Kendi evinize alacak olduğunuz kediniz için en önemli unsur kedinizin kendine ait bir yeri olmasıdır. Bu durumda en büyük etken sizsiziniz. Sebebi ise kediniz eve gelmeden öncesinde ona yeni bir yer tasarlamak ve aynı zamanda kedinizin rahat ve düzgün koşullar altında bakılabilmesi için ona ait bir bütçe belirlemek sizin yapmanız gereken en başlıca kuraldır. İnsanlar için yaşadıkları evin huzuru ve tam dengeli beslenmesi kendi elindedir. Ama bu durum hayvanlar için evcilleştirilmiş evde bakımı olacak hayvanlar için bu durum bu şekilde değildir. Evinize geldiği andan son satılık rottweiler yavrusu nefesine kadar sizin ile yalayacak olan kedinizin kendine ait bir bölge belirledikten sonrasında ilk yapmanız gerekenler her zaman için özellikle ilk zamanlar da kediniz için kapı pencere balkon kapısının kapalı kalmasını sağlamaktır. 

Eviniz içerisin de yaşayan diğer aile bireylerinin sizin gibi onlarında alışmasını beklemek sizin için sabır gerektiren bir durumdur. Bazı profesyonel mamaları tüketmesi gerektiğini bilmeniz gerekir. Bu profesyonel mamalar içerisinde en başta bakmanız gereken mamanın içerisin deki tam ve dengeli beslenme olanağıdır. Kaliteli bir kuru mama içerisinde proteinler, mineraller ve vitaminler tam ve dengeli bir biçimde bulunması ile birlikte bu mamaların yanında aynı zamanda ek gıdalarında olması gerekir. Kediler tüylerini yaladıkları için kendi kendilerini temizledikleri için midelerinden bir tüy toplanma olayı gerçekleşebilir. Bu durumda kullanılan ek gıdaların yanında aynı zaman da konserve mamalarda yer alması gerekir. 

Bu konserve mama içeriğinde Bonnie Pate Tuna Balığı Ve Karidesli Konserve Kedi Maması içeriğinde %7 tuna balığı, %5 oranında karides, jöle ve bir kedinin alması gereken bütün vitaminler ve mineraller yer almaktadır. Bonnie Pate Tuna Balığı Ve Karidesli Konserve Kedi Maması içeriğin de nem oranı %81 ham protein oranı %9 ham yağ oranı %4,5 ve ham lif oranı ise %0,4 civarında tam ve dengeli bir şekilde bulunmaktadır. İçerisinde A, D3, E vitaminleri yer alır. Günlük tüketim miktarı ise kedinizin yaşına boyuna ve kilosuna göre değişkenlik göstererek artabilir ya da azalabilir. Kullanacağınız Bonnie Pate Tuna Balığı Ve Karidesli Konserve Kedi Maması fiyatı 3.00 TL gibi çok uygun bir fiyatta satılmaktadır. 

İstediğiniz pet shoplar da ya da istediğiniz veteriner hekimler de bulabileceğiniz gibi büyük marketlerde de bulabilmeniz mümkündür. Fiyatı çok uygun olmasından dolayı bütün bütçelere hitap etmesi ile birlikte satılık rottweiler sokak hayvanlarının bakımı konusunda da kişilerin hayvanları beslemesi için yardımcı bir konserve mamadır. Sokak hayvanları için içerisine tavuk suyu ve ekmek karıştırmanız da mümkündür. Karıştırdığınız ekmek ve aynı zaman da karıştırdığınız et yada tavuk suyu ile konserve mamanız çoğalacak ve aynı zaman da tüm sokak hayvanlarına yetebilecek bir kıvamda kullanmanıza yardımcı olacaktır. Bonnie Pate Tuna Balığı Ve Karidesli Konserve Kedi Maması kullanımı için en uygun sıcaklık oda sıcaklığıdır. Açıldıktan sonrasında en geç 2 gün içerisinde tüketilmesi gerekir. 

Reklam

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: