WordPress.com ile böyle bir site tasarlayın
Başlayın

Bonnie Köpek Konserve Maması 

Bonnie Köpek Konserve Maması 

Evcil hayvan bakımı ve beslenmesi sanılanın aksine kolay değildir, çünkü hayvanlar bulduğu her şeyi yer mantığı yanlış bir mantıktır. Evet, onlar bizim kadar seçici değiller, doğru beslenme yöntemi ile yanlış beslenme yöntemini ayırt edebilmeleri zor. Acıktıklarını ifade edemedikleri için yemek düzenlerini doğru bir şekilde sağlamak bize kalıyor. Son derece önemli olan kedi sadece sütle, köpekte sadece rottweiler kemikle beslenerek yaşamını idame etmiyor, doğru beslenmelerini sağlamak ve sonrasında yaşam kaliteleri arttırabilmek bizim elimizdedir.  

Onun için zararlı olan gıdaları bildiğimiz de bizimle yaşayan canlıların beslenmesinin sağlamak çok daha kolay olacaktır. Bazı hayvan kemikleri özellikle tavuk ve balık… Köpeğin sindirim sisteminde tıkanma ve yırtılmalar neden olmakta bu da midede şiddetli kanamaya neden olup, kusma ile kendini göstererek sevdiğimiz canlıların ani ölümlere yol açabilmekte. Ödül olarak onlara şeker, çikolata… Vb. değil onlar için özel olarak üretilmiş ödül mamaları, krakerler… Verin. Kullanılan içerikleri bilmeden bir köpeğe kedi ya da bebek maması vermek de yapılan yanlışlar arasındadır. Köpeğinizin ya da kedinizin kendi yiyeceği var yemesi gerekli olduğu gıdalar var bunu unutmayın. Kendi yediğiniz yiyeceklerle onları beslemek, size faydası olduğunu düşündüğünüz bir gıdayı onlarla paylaşırken istemeden belki de onlara zarar veriyor olabilmektir bu ne kadar doğru olabilir ki?  

Köpek maması denilince de piyasa da ki birçok marka arasından doğru tercihi yapmak önemlidir. Pahalı olması her zaman iyi olduğu anlamına gelmez, çünkü içeriği açısından Kalsiyum, protein, yağ, lif… Oranlarını öğünlere göre dengeleyebilen ve bunu sağlarken de farklı seçenekler sunabilen bir marka tercihimizin olması önemli. Beslenme de; Yavru ya da yetişkin köpeğin, ırk, cinsiyet, aktivite ve metabolizma satılık yavru rottweiler yapısı da dikkate alınmalıdır. O zaman neden Bonnie Köpek Mamasını kullanmalıyız sorusuna cevaplar vererek; Köpek maması için belirlediğimiz marka tercihini beraber analiz edelim ve doğruya ulaşalım. Bonnie Köpek Maması temin edilirken size büyük kolaylıklar sağlamakta; Pet Shop’larda, Marketlerde, Veteriner Kliniklerde ve İnternet ortamında büyük bir rahatlıkla ulaşabilme imkânınız markayı tercihiniz de önemli etkenlerden birisi olmaktadır. 

Bonnie Köpek mamaları; Kuru Mamalar, ödül Mamaları ve Konserve Mamaları seçenekleri sunuyor; Kuru Mamaların içeriğinde bulunan lif kaynakları bağırsak sisteminin düzenli çalışmasını sağlamaktadır. Protein, mineraller ve vitaminler açısından zengin olması beslenme kalitesini arttırmaktadır. Ödül Mamaları; Yemek öncesi ya da sonrası atıştırmalık, aktivite öncesi ya da yapılan görevi yerine getirme sonrasında köpeğinizi ödüllendirme amaçlı verilebilen lezzetli mamalar… Köpekler de çiğneme alışkanlığını geliştirirken aynı zamanda dental sağlığına fayda sağlayarak plak ve tartar oluşumunu engellemektedir. Konserve Mamaları ise bizim de öğünlerimiz de en çok tercih ettiğimiz gıdalar arasında yer almakta; 6 yaşında bir Sibirya Kurdu sahibiyim. 

Yüksek protein, yağ, lif ihtiyacını karşılarken, pratiklik açısından 1 kutu konserve maması yetişkin bir köpeğin bir öğün ihtiyacını karşılayabilmekte olduğunu, yapay koruyucu madde içermediğini bilmek önemli. Konserve satılık rottweiler seçenekleri; Biftek Parça Etli Konserve Maması, köpeğin sağlıklı kas, parlak ve sağlıklı tüy ve güçlü bağışıklık sistemine sahip olmasını sağlıyorken, diğer konserve maması Pirinç & Kuzu Etli Püre ile de; deri sağlığı ve pirinçten kaynaklı enerji ihtiyacı karşılanabilmektedir. Bonnie Köpek Konserve Maması, lezzet kalitesinin yüksek olmasında en büyük etkeni lezzet ustası Heinz Waittie’e Ltd. tarafından özel olarak üretiliyor olmasıdır. Ayrıca leziz ve sağlıklı gıdalarla beslenebilmek onunda hakkı, bunu unutmayalım ve sadık dostlarımızı doğru besinlerle besleyelim. 

Reklam

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: